Kamieniarstwo Krystian Piątek

Nasza oferta

Szukają Państwo firmy kamieniarskiej, która wykona piękne i solidne elementy wykończenia domu, takie jak: podłogi, blaty czy nagrobki? Potrzebują Państwo profesjonalnej i rzetelnej pomocy kamieniarza, który szybko zrealizuje zlecenie na wykonanie pomnika z marmuru lub granitu? Jeśli tak, zapraszamy do współpracy z firmą Krystian Piątek z Gdańska.

Oferujemy kompleksowe usługi kamieniarskie, począwszy od wykonania pomników i nagrobków, a skończywszy na parapetach i podłogach.

Nasza firma kamieniarska Krystian Piątek istnieje na rynku od 1985roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach kamieniarskich. Nawiązujemy współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami. Działamy na terenie całego kraju, jednak w szczególności na Trójmiasta i okolic. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów nagrobków w wielorakiej kolorystyce, w wielu gatunkach kamienia naturalnego z całego świata. Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam na sprostanie najbardziej wymagającym i nietypowym zamówieniom w zakresie obróbki i montażu elementów z kamienia,projektowania i wykonania nagrobków i grobowców.

Stawiamy na kompleksową obsługę naszych Klientów – od cięcia, polerowania płyt, po liternictwo, zdjęcia, wazony, misy, lampiony, figury, rzeźby, krzyże i inne elementy dekoracji nagrobków. Zajmujemy się też sprzedażą i montażem parapetów, układaniem kostki brukowej oraz blatów kuchennych, łazienkowych, stołów, ławek, obłożyn kominków oraz innych elementów z kamienia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na poszczególnych podstronach oraz zdjęciami w zakładce Realizacje.

Wiek nie chroni przed miłością, ale miłość chroni przed upływem czasu...

Witamy na naszej stronie

Nasza firma kamieniarska Krystian Piątek istnieje na rynku od 1985roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach kamieniarskich. Działamy na terenie całego kraju, jednak w szczególności na Trójmiasta i okolic. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów nagrobków w wielorakiej kolorystyce oraz w wielu gatunkach kamienia naturalnego.

Zapraszamy Państwa do naszego zakładu mieszczącego się w Gdańsku, gdzie obejrzeć można nasze przykładowe realizacje.

Zobacz nasza ofertę