Kamieniarstwo Krystian Piątek

Nagrobki granitowe

Jesteśmy producentami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego też dysponujemy wieloma projektami katalogowymi. Jesteśmy w stanie wykonać nagrobki z projektów powierzonych – w dowolnym kolorze, kształcie i rozmiarze. Wykonujemy montaż i demontaż nagrobków do pogrzebu, podnoszenie, czyszczenie oraz konserwację.

Oferujemy układanie kostki brukowej przy nagrobkach. Zapewniamy bezpłatny transport nagrobków w odległości do 30 km od Gdańska. Za transport na większą odległość pobieramy opłaty w wysokości 2 zł/km na terenie całej Polski.

Oferujemy atrakcyjne zniżk – do 10% przy zakupie gotówkowym nagrobków powyżej kwoty 2200 zł. Dajemy także możliwość ich zakupu w częściach należności bez oprocentowania w systemie „Zastawu na nagrobku do czasu spłaty ostatniej raty”.

Wiek nie chroni przed miłością, ale miłość chroni przed upływem czasu...

Witamy na naszej stronie

Nasza firma kamieniarska Krystian Piątek istnieje na rynku od 1985roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach kamieniarskich. Działamy na terenie całego kraju, jednak w szczególności na Trójmiasta i okolic. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów nagrobków w wielorakiej kolorystyce oraz w wielu gatunkach kamienia naturalnego.

Zapraszamy Państwa do naszego zakładu mieszczącego się w Gdańsku, gdzie obejrzeć można nasze przykładowe realizacje.

Zobacz nasza ofertę