Kamieniarstwo Krystian Piątek

O firmie

Nasza firma pod obecną nazwą funkcjonuje od 1985 roku, jednak nasze doświadczenie w pracy z kamieniem sięga 30 lat.  Dzięki tak długiemu funkcjonowaniu w branży jesteśmy gotowi do przyjęcia każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia. Łączymy najwyższą jakość i krótkie terminy realizacji zamówień z umiarkowanymi kosztami.

Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy, a profil działalności zakładu jest elastyczny i gwarantuje pełne dopasowanie się do Państwa potrzeb.  Specjalizujemy się głównie w wyrobie nagrobków i grobowców, jednak w naszej ofercie znajdą Państwo również elementy budowlane i wystroju wnętrz domu i biura takie jak schody, parapety, blaty łazienkowe i kuchenne oraz kominki. Pracujemy na naturalnym materiale, jakim jest granit, co gwarantuje, że nasze produkty będą cieszyć Państwa oko przez długie lata.

Nasz ciągły rozwój oraz najnowocześniejsze maszyny zapewniają najwyższą jakość wyrobów oraz pełne zadowolenie naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu w Gdańsku, gdzie można obejrzeć nasze realizacje.

Wiek nie chroni przed miłością, ale miłość chroni przed upływem czasu...

Witamy na naszej stronie

Nasza firma kamieniarska Krystian Piątek istnieje na rynku od 1985roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach kamieniarskich. Działamy na terenie całego kraju, jednak w szczególności na Trójmiasta i okolic. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów nagrobków w wielorakiej kolorystyce oraz w wielu gatunkach kamienia naturalnego.

Zapraszamy Państwa do naszego zakładu mieszczącego się w Gdańsku, gdzie obejrzeć można nasze przykładowe realizacje.

Zobacz nasza ofertę